دوشنبه03302020

Font Size

SCREEN

Cpanel
Back صفحه اصلی دانلود کتابهای فارسی مجموعه کتابهای اکسل

مجموعه کتابهای اکسل

در آستانه انتشار جدیدترین کتابم ( پروژه های حرفه ای با Excel VBA ) بهتر دیدم که مجموعه کتابهای قبلی را کنار هم قرار دهم چرا که شاید برخی دوستان فقط یک یا دو کتاب بنده را مشاهده کرده باشند. برای دانلود کتابها می توانید روی لینک راست کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه Save Target As را انتخاب نمایید.

Microsoft Excel VBA Professional Projects

کسانی که می خواهند قدرت اکسل را با تمام وجود حس کنند ، نیاز دارند که زبان برنامه نویسی VBA را یاد بگیرند. این کتاب شما را با انجام چند پروژه حرفه ای و بسیار عظیم با VBA آشنا می سازد. این کتاب هنوز منتشر نشده است ولی شما می توانید سه فصل نخست آن را از لینکهای زیر دانلود کنید. پس از دانلود به فهرست موجود در آن نگاهی بیاندازید. این کتاب ارزش دو سال زحمت ترجمه در سربازی را داشت. اگر از سرعت و قدرت زیاد نمی‌ترسید پس شروع کنید.

PersianGig

فهرستفصل 1فصل 2فصل 3 

آموزش اکسل سریع و راحت

دوستانی که می خواهند اکسل را از پایه و به صورت اصولی بیاموزند به کتابی احتیاج دارند که با آنها گام به گام حرکت کند. اکثر کتابها پس از چند صفحه آغازین به یکباره به مواردی در اکسل می پردازند که برای یک کاربر مبتدی هنوز مناسب نیست. این کتاب شما را قدم به قدم برای آشنایی با اکسل همراهی خواهد کرد و مانند برخی کتب دیگر شما را در میانه راه تنها نخواهد گذاشت.

دانلود (PersianGig)

جداول و نمودارهای محوری در اکسل

آنالیز داده های عظیم کاری است که اکسل برای آن ساخته شده است. با ابزارهای PivotTable (جدول محوری) و PivotChart (نمودار محوری) آنالیز داده ها از یک کار هولناک و مبهم به یک لذت تبدیل خواهد شد. کافی است بدانید که چگونه از این ابزارها استفاده نمایید. این کتاب به طور تخصصی به این مبحث می پردازد.

دانلود (PesrianGig)

با اکسل دوست شویم

در این کتاب مقالاتی را که در طول زمان در وبلاگ منتشر شده بود بصورت یکجا خواهید داشت. ویرایش چهارم این کتاب علاوه بر افزایش تعداد مقالات مندرج در آن ، دارای مثالهای کتاب در قالب فایل اکسل می باشد که می توان پس از مطالعه مطلب با کلیک روی آن مثال به فایل آماده موجود که به کتاب الصاق شده است دسترسی پیدا کرد.

دانلود(PersianGig)

توابع آماری در اکسل

یکی از مجموعه کتابهای توابع ، کتاب توابع آماری است که به شرح این توابع در اکسل می پردازد. امروزه آمار دیگر فقط در یک رشته تدریس نمی شود بلکه اکثر رشته ها درسی به نام آمار دارند. پس بهتر است که بدانیم اکسل چه کمکی می تواند در این زمینه به ما بکند.

دانلود (PersianGig)

توابع ریاضی و مثلثات در اکسل

اکسل فقط برای جمع زدن اعداد نیست. بسیاری از توابع ریاضی در اکسل موجود است که شاید از آن بی خبر باشیم. شاید یکی از این توابع مشکل شما را در محاسبات حل کند.

 

دانلود (PersianGig)

توابع تاریخ و زمان

اکسل با تاریخ و زمان چگونه رفتار می کند؟ چگونه برخی افراد می توانند دو تاریخ را از هم کم کنند؟ برای پاسخ به این سوالها و دیگر مشکلهایی که ممکن است به هنگام کار با تاریخ و زمان برای شما پیش آید ، بهتر است سری به این کتاب بزنید.

 

دانلود(PersianGig)

توابع جستجو و مرجع

اگر در کارخانه ای مشغول کار هستید و می خواهید اطلاعات کارمندان را از کاربرگهای دیگری استخراج و در دیگر توابع بکار برید، اگر می خواهید از اکسل به عنوان یک پایگاهی که داده های اصلی را نگهداری می کند استفاده کنید، در این صورت به توابع جستجو و مرجع نیاز خواهید داشت. این کتاب شما را در درک مفهوم هر تابع راهنمایی می کند.

دانلود (PersianGig)

ماخذ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازدیدهای محتوا
31641646

324  مهمان و 0 عضو حاضر هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

G+