چهارشنب12022020

Font Size

SCREEN

Cpanel
Back صفحه اصلی رموز موفقیت چرا باید انرژی بیشتری برای کار خود صرف کنم؟ چگونه؟

چرا باید انرژی بیشتری برای کار خود صرف کنم؟ چگونه؟

spend-more-energy-for-workاحساس راحتی بیش از حد با یک شغل امری است که به سادگی اتفاق می‌افتد. شما تنها مقداری کار می‌کنید که حداقل انتظارات را برآورده کند و در این میان سعی می‌کنید کسی را هم عصبانی نکنید.

و چرا باید رویه خود را تغییر دهید؟ چرا باید برای جلوتر رفتن تلاش کنید؟ آیا تلاش بیشتر، واقعا ارزشش را دارد؟ آیا متوسط بودن، به اندازه کافی خوب نیست؟

نه نیست! در اینجا چند راه حل برای نجات از این تنگنا و بازیابی انرژی برای کار ارائه شده است:

  • اهداف خود را از نو تعریف کنید. تعیین اهداف سطح پایین مهم‌ترین دلیل رضایت بیش از حد از کار است. سطح اهداف خود را بالا ببرید، سطح انتظارات خود را بالا ببرید و در نتیجه انگیزه خواهید داشت.
  • به دنبال یادگیری باشید. کتاب‌ها، مقالات، کلاس‌ها و سمینارها راه‌هایی برای یادگیری هستند. برخورداری از دانش بیشتر و آموزش نکات جدید باعث می‌شود که شما بخواهید کار بیشتری نیز انجام دهید. به دنبال آن شما دید تازه ای در مورد وضعیت فعلی کار خود پیدا می‌کنید.
  • به استقبال تغییر بروید. برای انجام یک پروژه چالش برانگیز و تازه داوطلب شوید. این باعث می‌شود در سازمان بیشتر دیده شوید و این شناخته شدن به شما این امکان را می‌دهد که از انجام وظایف روزانه فراتر روید.

بدترین وضعیت قابل تصور این است که در حالی که شما تمایلی به تلاش بیشتر برای انجام کار خود ندارید، شخص دیگری باشد که چنین تمایلی را دارد. صریح‌تر اینکه «برآورده کردن انتظارات» ممکن است برای زمان حال به اندازه کافی خوب باشد، اما در نهایت باعث خواهد شد که شما از دیگران عقب بمانید. انتظارات، تغییر می‌کنند و شما نیاز دارید که همزمان با آنها، توسعه پیدا کنید، به خود انگیزه دهید و تغییر کنید.

 

برگرفته: دنیای اقتصاد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازدیدهای محتوا
33572472

771  مهمان و 0 عضو حاضر هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

G+