جمعه06182021

Font Size

SCREEN

Cpanel
Back صفحه اصلی رموز موفقیت رویای پول‌دار شدن‌تان را به حقیقت نزدیک کنید!

رویای پول‌دار شدن‌تان را به حقیقت نزدیک کنید!

dream-of-getting-rich

شما هم آرزوهای خودتان را دارید. دوست دارید از این اجاره نشینی خلاص شوید و صاحب خانه خودتان باشید یا ممكن است كار خسته كننده ای داشته باشید و بخواهید سالی چند بار سفرهای آرامش بخشی را تجربه كنید یا این كه حتی به خاطر قوت قلب تان هم كه شده كمی پول در بانك داشته باشید.

فرقی نمی كند كه آرزوی شما چه باشد. شما هم مثل هر كس دیگری می توانید رویای پولدار شدن داشته باشید و از خودتان بپرسید كه چطور می توانم پول را به جیبم جذب كنم؟ هدف شما از پول جمع كردن هرچیزی كه باشد باید به فكر راهی برای محقق كردنش باشید. فكر نكنید كه دیگران شرایط بهتری داشته یا این كه به قول قدیمی ها شانس پول درآوردن را دارند. شما هم می توانید پول را به خودتان جذب كنید اما قبل از این كار باید مقدماتی را فراهم كنید كه شما را به آن هدف طلایی نزدیك تر می كند.

1 - آهن ربای پول شوید

این كه انتظار به دست آوردن میزان معینی پول داشته باشید و برای به دست آوردنش تصمیم بگیرید، قدم اول شما برای تبدیل شدن به یك آهن ربای پول است. قبل از هرچیز باید منطقی باشید و تصمیماتی بگیرید كه می توانند شما را سریع تر و آسان تر به نتیجه برسانند. مثلا قرار نیست انتظار جذب ۱ میلیون دلار در ۶ ماه را داشته باشید بلكه باید هدفی منطقی تر و دست یافتنی تر انتخاب كنید. شما به یك شروع كوچك و بعد از آن به طراحی قدم به قدم مراحلی كه می تواند جیب شما را پر پول كند، نیاز دارید. مثلا اگر ماهانه یك میلیون درآمد داشته باشید باید راهی را انتخاب كنید كه بتوانید در هر ماه حدود ۱ هزار دلار به درآمدتان اضافه كنید یا از مخارج تان كم كنید تا این مبلغ پس انداز شود. بعد می توانید یك برنامه میان مدت بریزید و برای مثال بگویید كه بعد از ۵ ماه با این یك میلیون پول اضافه چه می توانید بكنید. شاید فكر كنید یك میلیون پس انداز بیشتر آن هم بعد از ۵ ماه ارزش این همه فكر و خیال را ندارد اما واقعیت این است كه اگر شما بتوانید مرحله اول نقشه تان را با موفقیت پشت سر بگذارید اعتماد به نفس بیشتری می گیرید و برای پیش رفتن در مراحل بعدی احساس قدرت بیشتری می كنید.

2 - چیزی كه نمی دانید

اغلب مردم نمی دانند كه چطور می توانند پول را به زندگی شان جذب كرده و بعد از گذشت كمی زمان اوضاع جیب شان را بهتر كنند. مهم ترین چیزی كه باعث می شود موفق نباشند این است كه در هدف شان غرق نشده اند و این فكر همه لحظات زندگی شان را در بر نگرفته است. اگر شما نمی خواهید جزو این دسته باشید، باید این حساب و كتاب ذهنی را در هر مرحله از زندگی تان رعایت كنید. مهم نیست كه به سختی می افتید یا باید برای خرید كوچك ترین چیزهایی كه قبلا راحت از مغازه بیرون می آوردید حساب و كتاب كنید. مهم این است كه با این مدارا كردن ها و چسبیدن به نقشه تان می توانید خیلی راحت آن را عملی كنید.

همه ما پول را به خاطر فراهم كردن چیزی هایی می خواهیم كه در قبالش می توانیم دریافت كنیم. حالا وقت این است كه به دلیل تان برای به دست آوردن این پول ها فكر كنید. چرا دوست دارید یك آهن ربای پول باشید؟ بعد از به دست آوردن این مقدار چه اتفاقی در زندگی شما خواهد افتاد. هر بار كه ناامید شدید به این سوال فكر كنید. پاسخش دوباره قدم های شما را به جریان خواهد انداخت.

3 - فكر كافی نیست

غرق شدن در نقشه و فكر و خیال كافی نیست. شما نمی توانید تمام روز در تخت خوابتان بخوابید و به پولی كه قرار است به دست بیاورید فكر كنید. چیزی كه می تواند نقشه شما را عملی كند فعالیتی است كه شما را قدم به قدم به این پول نزدیك تر می كند. حالا وقت آن رسیده كه برای كارتان برنامه دوباره ای بریزید. چه تغییراتی در انجام كار می تواند شما را به هدف تان نزدیك تر كند؟ چه فرصت های دیگری برای شما وجود دارد كه پیش از این از آن ها استفاده ای نمی كردید؟ شما برای رسیدن به هدف تان باید مقدماتش را فراهم كنید. ماندن در شرایط گذشته برای رسیدن به یك هدف تازه فایده ای ندارد. اگر تغییری كه می تواند پول را به شما جذب كند را در تمامی لحظه های زندگی و كارتان به وجود بیاورید، می توانید به موفقیت تان امیدوار باشید. در غیر این صورت شما فقط یك آرزوی قشنگ خواهید داشت كه تا آخر عمر فقط یك آرزو می ماند.

بازدیدهای محتوا
34869785

550  مهمان و 0 عضو حاضر هستند

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

G+