پیام سردبیر

با احترام به همکاران و خوانندگان گرامی، اطلاع رسانی می‌داریم که نوشتارهای قدیمی تارنمای «دانشنامه اقتصاد و مدیریت» با توجه به تکنولوژی های جدید و به منظور بهبود و به‌روز‌رسانی محتوا، به آدرس بایگانی روی دامنه https://www.daneshnamah.com/archive منتقل شده است. در این دامنه جدید، مطالب و نوشتارهای سابق با بازنگری و به‌روز شدن به‌روزرسانی شده و به این ترتیب، خوانندگان می‌توانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

برای ارائه محتوای به‌روز و دقیق در حوزه‌های اقتصاد، مدیریت و فناوری‌نوین، با استفاده از رویکردهای نوین و نوآوری های روز دنیا، ما در تلاش هستیم تا بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را به شما عرضه کنیم. به عبارت دیگر، با به‌روزرسانی محتوا و استفاده از روش‌های جدید، دانشنامه اقتصاد و مدیریت به یک منبع قابل اعتماد و پایدار برای تحقیقات و تحلیلات در حوزه‌های اقتصاد و مدیریت تبدیل شده است.

از همین الان، شما می‌توانید با مراجعه به آدرس جدید، از مطالب و نوشتارهای به‌روز شده و اصلاح‌شده بهره‌مند شوید و با ما در این مسیر همراه باشید. ما از همکاران و خوانندگان گرامی که به ما اعتماد داشتند و همراهی‌شان را در این راه با ما به‌عمل آوردند، صمیمانه تشکر می‌کنیم. امیدواریم با به‌روزرسانی محتوا و بهره‌مندی از نوآوری‌های روز دنیا، بتوانیم به شما بهترین و جامع‌ترین محتوای ممکن را ارائه دهیم.

با حرمت فراوان

سردبیر دانش‌نامه